Mgr. Barbora Jeřábková vystudovala učitelství výtvarné výchovy a vizuální tvorby a současně se zabývá i hudbou a psaní písní. Vždycky měla blízko k technologiím, i když léta neměla k dispozici profesionální vybavení a na věci si různým experimentováním přicházela sama, často třeba i s pomocí izolepy. Díky tomu ale může své zkušenosti sdílet i s dalšími, kteří nejsou profesionálové ani nemají drahé přístroje se záhadnými názvy. To samé platí i o její radosti z bádání a objevování nových řešení a nových věcí. Proto není divu, že se v tomto duchu neslo i její mnohaleté působení v roli učitelky na ZŠ i lektorky volnočasových vzdělávacích aktivit. Jejím cílem je propojovat umění, vzdělávání a technologie. Rozhodla se jako pedagog vystoupit z budovy školy a vstoupit do širšího prostoru, aby toto propojování mohla realizovat naplno, a tak mohla svou tvorbou přinášet inspiraci mnoha učitelům, rodičům i dětem.

Mgr. Zuzana Kramářová je zástupkyní ředitelky v ZŠ a SŠ Daneta. Má dloholeté praktické zkušenosti s využíváním technologií ve výuce dětí se speciálními vzdělávacími potřebami. Na webinářích předává i zkušenosti s organizací provozu školy a tipy ke spolupráci s rodiči.

Pavel Matějíček je zkušený lektor a táta dvou kluků, který má praktické zkušenosti s kybernetickou bezpečností. Své zkušenosti umí předat poutavou a srozumitelnou formou. Provozuje web spajk.cz, na kterém najdete spoustu užitečných návodů a videí. S Pavlem spolupracuji dlouho, některé vzdělávací akce učíme v tandemu.